Radijski/a tehnik/ca

Mjob

  • Cerkno, Goriška
  • Določen čas
  • Polovični delovni čas
  • 13 dni nazaj
  • Preprosta prijava na delo
Začasna in občasna dela so namenjena samo osebam s statusom študenta oziroma dijaka.Razmišljaš o živahnem, zanimivem delu med šolanjem? Morda se celo izobražuješ v tej stroki? Primorski val, ki pokriva Severnoprimorsko regijo in velik del osrednje Slovenije, te vabi k sodelovanju v mlado in ambiciozno ekipo. Postani radijski/a tehnik/ca! Z delom na radiu se utrjuješ v stroki, spoznavaš nova, zanimiva delovna okolja, bogatiš izkušnje in ustvarjalnost. Predhodno znanje iz oblikovanja zvoka ni potrebno, saj znanje pridobiš tekom dela. Pričakujemo samoiniciativnost in željo po pridobivanju novih znanj. Če te delo zanima, sprejmi izziv in se čimprej prijavi!Trajanje:
po dogovoruZahtevana znanja in veščine:
Računalniška znanjaPodročje dela:
MedijiOpis dela:
Delo radijskega tehnika - priprava audio posnetkov Enostavno urejanje spletne strani Druga nezahtevna tehnična delaDodatni pogoji:
veselje do dela samoiniciativnost

Mjob

Podobne zaposlitve

  • Zdravstvena nega

    Mjob

    • Žiri, Gorenjska
    Začasna in občasna dela so namenjena samo osebam s statusom študenta oziroma dijaka. Podjetje išče osebo za zdravstveno nego v domu strejših občanov. Če te ta vrsta dela zanima i…
    • 9 dni nazaj