Pracovník požičovne, obchodu a servisu

SKI SCHOOL SMILE, s.r.o. JASNAx

  • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Čiastočný úväzok
  • Pred 20 dňami
SKI SCHOOL SMILE, s.r.o. JASNÁDlhodobá brigádaVčera 20:30Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do SKI & BIKE CENTER SMILE v rezorte Demänová Rezort v Liptovskom Mikuláši, časti Demänová, hľadáme outdoorových nadšencov, ktorí by sa chceli stať súčasťou nášho tímu. Hľadáme ľudí na dlhodobú spoluprácu - trvalý, skrátený pracovný pomer i brigádnikov. Ak miluješ hory, lyže a cyklistiku, hľadáš prácu, pri ktorej budeš mať ku svojim záujmom veľmi blízko, tak čítaj ďalej.Podľa konkrétnej dohody/pozície bude pracovnou náplňou:• zabezpečenie plynulého chodu požičovne lyží a (e)bicyklov, servisu lyží a športového obchodu v súlade so stanovenými štandardami• výdaj a príjem vybavenia z/do požičovne• zodpovednosť za bezchybný stav a správne nastavenie vydávaného vybavenia (ski + snb)• vybavovanie on-line a „delivery“ objednávok• zber a odvoz požičaného vybavenia na/z partnerských ubytovacích zariadení• komunikácia so zákazníkmi, s dodávateľmi, s interným servisom• servis lyží a (e)bicyklov (odborné zaškolenie/vzdelanie zabezpečíme)• zodpovednosť za technický stav vybavenia• zodpovednosť za čistotu a poriadok na pracovisku Ponúkaný plat: Od 5.50 - do 6.00 EUR/mesiachodinová mzda bude dohodnutá podľa konkrétnej pozície, na základe skúseností, k tomu bude stanovený systém sezónnych odmienTermín nástupu: maj / jún 2024Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Čo ti ponúkame?
  • pracovný úväzok s pracovnou dobou podľa dohody a s ohľadom na sezónnosť, ktorý ti umožní venovať sa popri práci aj svojim záujmom prípadne spolupráca na dohodu alebo študentskú brigádu
  • prácu so špičkovým tovarom a vybavením SCOTT, BOSCH, ELAN, ALPINA, VOLKL DOLOMITE, ORTOVOX, STOCKLI, MONTANA, SHIMANO, SRAM, PARKTOOL atd.
  • platové podmienky odpovedajúce skúsenostiam a odvedenému výkonu
  • dovolenka v zákonnom rozsahu
  • zamestnanecké stravovanie za výhodných podmienok
  • možnosti využívať produkty a služby skupiny SMILE za zvýhodnených podmienok
  • možnosti zvýhodneného nákupu tovaru od spolupracujúcich značiek
Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňaĎalšie požiadavky na kandidáta:Čo od teba očakávame?
  • pro-zákaznícky a zodpovedný prístup k práci
  • príjemné vystupovanie, silné komunikačné a organizačné schopnosti
  • flexibilita, tímový duch, chuť učiť sa nové veci
  • dochvíľnosť, precíznosť a chuť pracovať
  • jazykové schopnosti na komunikačnej úrovni - požadujeme minimálne anglický jazyk, výhodou je schopnosť dohovoriť sa poľsky a rusky, ďalšie jazyky sú plus
  • výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s prácou v obchode, požičovni, prípadne inej oblasti turistického ruchu
  • vodičské oprávnenie sk. B, skúsenosť so šoférovaním dodávky výhodou
  • užívateľské schopnosti na PC (email, internet, jednoduché programy balíčku office - WORD, EXCEL)
SKI SCHOOL SMILE, s.r.o. JASNÁxStručná charakteristika spoločnosti: Celoročný športový obchod. Počas zimnej sezóny: požičovňa a servis lyží a snowboardov, lyžiarska a snowboardová škola. Počas letnej sezóny: požičovňa a servis (e)bicyklov.Kontakt: SKI SCHOOL SMILE, s.r.o. JASNÁĎalšie brigádyLiptovský MikulášDlhodobá brigádaLiptovský MikulášDlhodobá brigádaBratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Prešov, Košice

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Bezpečnostný pracovník v Liptovskom Mikuláši

    LAMA SK a. s.x

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    LAMA SK a. s. Dlhodobá brigáda Včera 12:30 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, informá…
    • Pred 19 dňami
  • Pracovník na stavbe, údržbár a dokončovacie práce

    KA Group s.r.o.x

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    KA Group s.r.o. Dlhodobá brigáda Včera 19:00 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, infor…
    • Pred 18 dňami
  • Montážny pracovník

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    Náplň práce: - výroba produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel; - samostatné vykonávanie úkonov vo výrobnom proce…
    • Pred 2 mesiacmi