Zvárač

Manpower

  • Nové Mesto nad Váhom, Trenčianský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 22 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • zváranie podľa pokynov a na základe tech. dokumentácie • čítanie tech. dokumentácie
Zamestnanecké výhody a benefity- práca v stabilnej a príjemnej spoločnosti - práca na 2 zmeny (ranná zmena od 06:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00) - dochádzkový bonus do 50 eur - výkonnostný bonus do 50 eur - príplatky za poobedné zmeny 0,20 eur brutto/ hod. - stravné lístky v hodnote 5,48 eur / zmenaPožiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanieVzdelanie v odborezváračOstatné znalostiZváračský kurz - základy
Zváranie (TIG) - základy
Zváranie MIG/MAG CO2 - základy
Zváranie elektrickým oblúkom - základy
Zváračský kurz Z-G1 - základyPrax na pozícii/v oblastizváračPozícia je vhodná pre absolventaÁnoOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • ochota pracovať na 2 zmeny • manuálna zručnosť • zváračský preukaz
Informácie o výberovom konaníInformácie pre uchádzačavýberové konanie sa robí priebežne podľa počtu reagujúcich uchádzačovStručná charakteristika klientaPracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v elektrotechnickom priemysleHlavná oblasť pôsobenia klientaElektrotechnický priemyselKontaktná osoba: Jana Futejová

Manpower