Line Leader II

Convatec

  • Michalovce, Košický kraj
  • 5,54 € za hodinu
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 16 dňami
Pioneering trusted medical solutions to improve the lives we touch: Unomedical s.r.o. is a member of Convatec which is a global medical products and technologies company, focused on solutions for the management of chronic conditions, with leading positions in advanced wound care, ostomy care, continence care, and infusion care. With around 10,000 colleagues, we provide our products and services in almost 100 countries, united by a promise to be forever caring. Our solutions provide a range of benefits, from infection prevention and protection of at-risk skin, to improved patient outcomes and reduced care costs. Convatec’s revenues in 2023 were over $2 billion. The company is a constituent of the FTSE 100 Index (LSE:CTEC). To learn more about Convatec, please visit http://www.convatecgroup.comMiesto práce: Priemyselný park 3, Michalovce, SlovenskoMzdové podmienky (brutto) a ďalšie odmeny: min. 5,54 €/hod. + príplatky za zmennosť + mesačný bonus a ďalšie benefity v súlade so sociálnou politikou spoločnostiDruh pracovného pomeru: plný úväzokTermín nástupu: dohodouO pracovnej pozícii:Zabezpečiť, aby materiál a polovýrobky boli riadne objednané zo skladu alebo iného produkčného centra, prijaté, identifikované, zaregistrované vrátane odpadu, odpísané zo systému SAP alebo vrátené do skladu v súlade s platnými inštrukciamiPrevádzkuje sklad, zaobchádza s priamym materiálom, polovýrobkami a hotovými výrobkami v skladových priestoroch a zabezpečuje optimálne využitie zdrojov v týchto operáciáchTvoje kľúčové povinnosti a zodpovednosti:Objednávať materiál a polovýrobky bez prerušenia zo skladu na výrobné objednávky naplánované na prebiehajúcu zmenu, navýšiť množstvo primerane aj pre nasledujúcu zmenu, vrátane materiálu a nepriameho a pomocného materiálu rešpektujúc definovaný minimálny stav, zabezpečiť efektívne operácie prostredníctvom efektívneho materiálového toku rešpektujúc 5S princípyZabezpečiť rovnováhu RM/SFG pre objednávky dokončované v priebehu zmeny ako aj tie, ktoré boli začaté predchádzajúcou zmenou (GI, TO,GR)Vytvoriť zoznam zvyškov materiálov a vrátiť ich fyzicky do skladu, skontrolovať množstvo vráteného materiálu so stavom na etikete a informovať výrobného supervízora v prípade nájdenia odchýlok. Materiál zabalený podľa platných inštrukcií má byť vrátený späť do skladuNarábať s materiálom do a z výroby podľa FIFO vrátane SFGUdržiavať materiálový airlock a priestory na skladovanie prislúchajúce výrobe (KANBAN) čisté a prístupné pre materiály v súlade s platnými pravidlamiVykonávať sčítanie zásob na pravidelnej báze, informovať výrobného supervízora / plánovača a skladového koordinátora o zistených odchýlkachPresunúť odpad na vyznačené zberné miesta v sklade, udržiavať výrobu a airlock čistý od nepotrebného materiáluPresné sledovanie spotreby materiálu na jednotlivých objednávkach, v prípade potreby ich upraviťRešpektovať a pracovať v súlade s cieľmi firmy a inštrukciami v oblasti ochrany a environmentálnej politiky, hlásiť okamžite všetky odchýlky od bezpečných pracovných podmienok vedúcemu zmeny v sklade alebo skladovému koordinátoroviZabezpečovať kontinuálny presun výrobkov a paliet preč z blízkosti strojov vo výrobeMonitorovať stav a potrebu pomocného materiálu / prostriedkov (prázdne bobiny, karty na bobiny, veľké prepravky, plastové prepravky, palety, karty na sekané hadičky atd.). Ak sa manipuluje so zariadeniami, postupovať tak, aby nedochádzalo k poškodeniu zariadení a materiálu umiestneného na nichVyčistiť pomocné zariadenia s IPAou keď vstupujú do airlockuVedúci linky II je zodpovedný za dodanie plastových prepraviek na čistenie na vyznačené miestaDodržiavať schválené pracovné inštrukcie a uistiť sa, že bolo poskytnuté dodatočné školenie pred začatím vykonávania operácieZabezpečiť rozumné minimum materiálu vo výrobe na zabezpečenie efektívnych operáciíO tebe:Predchádzajúce pracovné skúsenosti vo výrobnej spoločnostiHygienické návykyTechnické zručnostiFlexibilita, tímová práca, aktívny postoj k práciVzdelanie / kvalifikácia:Stredoškolské vzdelanie s maturitouPočítačové znalosti – SAP, Excel, OutlookInformácie pre uchádzača:Zmenový režimPracovná zmluva na dobu určitúZamestnanecké výhody, benefity:Mesačný bonus (prvýkrát po 4 týždňoch od vzniku pracovného pomeru)Hlavný pracovný pomer ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC spoločnosti Unomedical s.r.o.Veľká korporácia so zastúpením a výrobnými závodmi vo sveteStabilný zamestnávateľ pre Michalovce a okolieFiremná kultúra – základom všetkého, čo robíme, sú naše hodnoty:- Zlepšiť starostlivosť- Dodávať výsledky- Spoločne rásť- Stotožniť sa- Robiť, čo je správneVstupné školenie podľa firemných štandardovKariérne príležitosti pre interných zamestnancovZamestnanecký program odporúčania kandidátovProgram odmeňovaniaStrava vo výške 0,17 Eur za jednu stravnú jednotku / deňDoplnkové dôchodkové sporenie (po skúšobnej dobe) s príspevkom zamestnávateľaSociálny fond (rôzna podpora a výhody pre zamestnancov)Doprava zdarma v rámci Michaloviec pre všetky pracovné zmenyKvartálne prispievanie na regeneráciu pracovnej silyPráca v čistom, sterilnom prostredíRôzne akcie / teambuildingové aktivity pre zamestnancovRôzne zamestnanecké zľavy v rámci MichaloviecSpoločnosť:Unomedical s.r.o. (člen globálnej spoločnosti Convatec)Priemyselný park 3
071 01 Michalovce, SlovakiaEmail:
| |#LI-DNIBeware of scams online or from individuals claiming to represent ConvaTecA formal recruitment process is required for all our opportunities prior to any offer of employment. This will include an interview confirmed by an official ConvaTec email address.If you receive a suspicious approach over social media, text message, email or phone call about recruitment at ConvaTec, do not disclose any personal information or pay any fees whatsoever. If you’re unsure, please contact us at .Dajte si pozor na podvody online alebo od jednotlivcov, ktorí tvrdia, že zastupujú spoločnosť ConvaTecPred akoukoľvek ponukou práce, sa vyžaduje formálny náborový process, pre všetky naše pracovné príležitosti.To bude zahŕňať, pracovný pohovor potvrdený oficiálnou e-mailovou adresou spoločnosti ConvaTec.Ak Vás osloví podozrivý kontakt cez sociálne médiá, textovú správu, e-mail, alebo telefonát, o nábore v spoločnosti ConvaTec, nezverejňujte žiadne osobné údaje, ani neplaťte žiadne poplatky.Ak si nie ste istí, kontaktujte nás na adrese .Equal opportunitiesConvaTec provides equal employment opportunities for all current employees and applicants for employment. This policy means that no one will be discriminated against because of race, religion, creed, color, national origin, nationality, citizenship, ancestry, sex, age, marital status, physical or mental disability, affectional or sexual orientation, gender identity, military or veteran status, genetic predisposing characteristics or any other basis prohibited by law.Rovnaké príležitostiConvaTec poskytuje rovnaké pracovné príležitosti, pre všetkých súčasných zamestnancov a uchádzačov o zamestnanie. Táto politika znamená, že nikto nebude diskriminovaný z dôvodu rasy, náboženstva, vierovyznania, farby pleti, národnostného pôvodu, národnosti, občianstva, pôvodu, pohlavia, veku, rodinného stavu, fyzického alebo mentálneho postihnutia, citovej, alebo sexuálnej orientácie, rodovej identity, vojenského statusu, alebo statusu veterána, genetických predisponujúcich vlastnosti, alebo z akéhokoľvek iného dôvodu, zakázaným zákonom.Notice to Agency and Search Firm RepresentativesConvaTec is not accepting unsolicited resumes from agencies and/or search firms for this job posting. Resumes submitted to any ConvaTec employee by a third party agency and/or search firm without a valid written and signed search agreement, will become the sole property of ConvaTec. No fee will be paid if a candidate is hired for this position as a result of an unsolicited agency or search firm referral. Thank you.Upozornenie pre zástupcov agentúr a vyhľadávacích spoločnostíSpoločnosť ConvaTec neprijíma nevyžiadané životopisy od agentúr a/alebo vyhľadávacích spoločností pre túto pracovnú ponuku. Životopisy predložené akémukoľvek zamestnancovi spoločnosti ConvaTec, treťou stranou, ako sú agentúry a/alebo vyhľadávacie spoločnosti, bez platnej písomnej a podpísanej zmluvy o vyhľadávaní, sa stanú výhradným vlastníctvom spoločnosti ConvaTec.Already a ConvaTec employee?If you are an active employee at ConvaTec, please do not apply here. Go to the Career Worklet on your Workday home page and View "ConvaTec Internal Career Site - Find Jobs". Thank you!Ste už zamestnancom spoločnosti ConvaTec?Ak ste aktívnym zamestnancom spoločnosti ConvaTec, prosím, neaplikujte tadiaľto. Prejdite na stránku pracovných príležitosti, na svojej domovskej stránke Workday a zobrazte si „Interná kariérna stránka spoločnosti ConvaTec – Nájsť pracovné miesta“. Ďakujeme!Only candidates who meet our requirements will be invited for the interview. Data of not selected candidates will be deleted in compliance with GDPR and data protection law.
Information about personal data processing of job seekers is located on link:Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade s nariadením GDPR a so zákonom o ochrane osobných údajov skartované.
Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie sa nachádza na:

Convatec

Podobné ponuky

  • Quality Training Leader

    Convatec

    • Michalovce, Košický kraj
    Pioneering trusted medical solutions to improve the lives we touch: Convatec is a global medical products and technologies company, focused on solutions for the management of chron…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Back Office Manager/Coordinator

    • Michalovce, Košický kraj
    Náplň práce: Fluent in Slovak and English, you will be in charge of the office, the documentations, paperwork, time tables, productivity of the production line and the communicatio…
    • Pred 3 dňami