Chyžná 12hod zmeny

HOTEL DEVIN, a.s.x

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 1 100 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 29 dňami
HOTEL DEVÍN, a.s.Dlhodobá brigádaVčera 20:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Upratovanie hotelových izieb/12hod zmeny Ponúkaný plat: Od 850.00 - do 1100.00 EUR/mesiacmzda sa skladá z jednotlivých zložiek: základná mzda + mesačné prémie + zákonné príplatkyTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - práca v príjemnom prostredí a mladom kolektíve
- možnosť získať skúsenosti z hotelového prostredia
- zázemie stabilnej a prosperujúcej firmyInformácie pre uchádzača: V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám prosím zašlite Váš aktuálny životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňaĎalšie požiadavky na kandidáta:pozitívny vzťah k upratovaniu
zmysel pre detailHOTEL DEVÍN, a.s.xStručná charakteristika spoločnosti: Hotel Devín už od 50. rokov 20. storočia zaujíma veľmi významnú pozíciu v oblasti bratislavského hotelierstva. Atraktívny je svojim funkcionalistickým štýlom, v ktorom bol v roku 1954 postavený, polohou pri rieke Dunaj, nadčasovým dizajnom a poskytovaním tradične vysokokvalitných služieb. Hotel Devín spĺňa podmienky 4* hotela v domácom i zahraničnom meradle a svojou ponukou sa zaraďuje medzi hotely najvyššej kategórie na Slovensku.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Brigáda na leto - chyžná

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    ID: SK446252 Termín: od 24.4.2024 (St) do 23.5.2024 (Št) Kde: Bratislava Odmena: Pracovná doba: od 09:00 do 15:00 Popis: Ubytovanie ZADARMO..Na júl a august 202…
    • Pred 28 dňami
  • Upratovačka (chyžná)

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce: Starostlivosť o zverené izby a spoločné priestory na ubytovni a o ich príslušenstvo, vrátane výmeny a prezliekania bielizne. Informácie pre uchádzača: Pracovný a m…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Chyžná v hosteli

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce: Upratovanie izieb, sociálnych zariadení a spoločných priestorov hostela. Hľadáme chyžnú do hostela v centre Bratislavy, brigádne alebo dohodou s možnosťou prechodu na …
    • Pred 12 dňami