Full Stack Developer (JAVA)

Talent Solutions

  • Košice, Košický kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 22 dňami
Informácie o pracovnej ponuke Čo zahŕňa naša ponuka: Ako člen tímu riadenia úverového rizika a prevencie podvodov budete mať možnosť pracovať na rôznych zaujímavých projektoch, prispievať k budovaniu portfólia zdieľaných služieb, ktoré budú ponúkané na medzinárodnej úrovni. Budete súčasťou medzinárodného, hybridného tímu, ktorý je funkčne riadený odborníkmi v Nemecku. Pozícia zahŕňa pracovné cesty do Nemecka, ako aj návštevy nemeckých kolegov.Požiadavky na zamestnanca Čo od Teba potrebujeme: – Minimálne 2+ roky profesionálneho skúseného vo vývoji softvéru v podnikovom prostredí. – Skúsenosti s vytváraním škálovateľných mikroslužieb a vytváraním API sú nevyhnutnosťou. – Skúsenosti s modernými programovacími jazykmi a platformami ako Java (preferovaná), Python, SQL, MongoDB, AWS, Postgres, Javascript atď. – Vývoj backendu (preferované Java, Javascript) – Vývoj webových aplikácií (napr. Angular, Vue.js) – Skúsenosti s automatizáciou testov – Cloudové platformy (napr. AWS, GCP) Ďalšie zručnosti: – Dobré komunikačné schopnosti – schopnosť jasne vysvetliť zložité technické koncepty ústne aj písomne, predovšetkým členom tímu – Túžba učiť sa a ovládať nové technológie a techniky, ako aj vysoká motivácia vytvárať produkt, ktorý pomáha zákazníkovi. – Kritické myslenie, kreativita a schopnosť hodnotiť rôzne prístupy. – Tímová práca. – Skúsenosti s riadením veľkých dát a analytickými nástrojmi a metódami sú výhodou. Jazykové znalosti: Angličtina – stredne pokročilá úroveň (B2, certifikácia nie je potrebná) Nemčina – základné porozumenie by bolo vítanéBenefity práce Čo Ti vieme ponúknuť my: • Ročný bonus • Flexi pracovný čas • Plne hradené stravné lístky • Mobilný telefón aj na osobné použitie • Notebook • Dni na PN • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie • Multisport karta • Kariérne možnosti • Športový klub a Dni zdravia • Teambuildingy, firmne večierky a ďalšieJazykové požiadavky anglicky – B2Informácie o spoločnosti Popredná svetová spoločnosť v oblasti telekomunikácií.

Talent Solutions

Podobné ponuky

  • Senior C# Developer

    Talent Solutions

    • Košice, Košický kraj
    Informácie o pracovnej ponuke Máte skúsenosti s web technológiami, C#, SQL, Dependency Injection, .NET Framework? A uvažujete o zmene? Staňte sa novým členom v medzinárodnej spoloč…
    • Pred 1 mesiacom
  • DWH Developer

    • Košice, Košický kraj
    • 2 500 € za mesiac
    Pridaj sa do nášho košického tímu na pozíciu DWH Developer, kde sa budeš venovať predovšetkým prevádzke a rozvoju dátovej vrstvy v spoločnosti, ktorá je lídrom v zdravotníctve na S…
    • Pred 7 dňami
  • Software Developer

    • Košice, Košický kraj
    Náplň práce: Vývoj softvéru, webových a mobilných aplikácií. Produkcia čistého, fungujúceho kódu podľa zadefinovaných požiadaviek. Údržba a aktualizácia existujúceho kódu. Testovan…
    • Pred 1 mesiacom