Kuchár / kuchárka

Sukromna zakladna skola

  • Košice, Košický kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Súkromná základná škola, Košice-Nad jazeromInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu práceDneperská 1, Košice-Nad jazeromTermín nástupu2.9.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania31.7.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy517Platové podmienkyMzda podľa platných platových tabuliek.Príležitosť pre ľudí z UkrajinyniePožiadavky na uchádzačaVzdelanieVyučená-ný v odbore.Ďalšie požiadavkyŠkolská jedáleň Dneperská v Košiciach hľadá kuchára-ku.Podmienky: prax, samostatnosť, vyučená-ný v odbore.Pracovná doba od 7.00hod. do 15.00hod.Kontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaDneperská 1
04012 Košice-Nad jazerom0556744838Kontaktná osobaPetra Maximová
0905 429 972

Edu-Jobs

Podobné ponuky

  • Pomocný kuchár/pomocná kuchárka v ZŠS pri MŠ

    • Košice, Košický kraj
    Náplň práce: Zabezpečovanie hygienicky vyhovujúceho a po stránke hmotnosti zodpovedajúceho rozdeľovania jedál a nápojov; dokončovanie príslušnej technologickej úpravy dodávaných po…
    • Pred 9 dňami
  • Kuchár / Kuchárka - Reštaurácia Pán Ryba

    Ssora s.r.o.x

    • Košice, Košický kraj
    • 8,62 € za hodinu
    Ssora s.r.o. Dlhodobá brigáda Dnes 1:00 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, informácie…
    • Pred 5 dňami
  • Kuchár / kuchárka

    Stredna odborna skola technicka

    • Košice, Košický kraj
    Stredná odborná škola technická, Košice-Juh Informácie o pracovnom mieste Miesto výkonu práce Kukučínova 23, Košice-Juh Termín nástupu 1.9.2024 Predpokladaný termín uko…
    • Pred 28 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť