Zástupca prevádzkovej jednotky Bajč - nový Supermarket

COOP Jednota

  • Nové Zámky, Nitrianský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 22 dňami
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:Náplň práce zástupkyne/zástupcu predajne:
  • zastupuje pracovnú pozíciu vedúca/ vedúci predajne,
  • na inej zmene vykonáva totožné činnosti ako vedúca/ vedúci predajne,
  • riadi a organizuje činnosti na predajni,
  • vedie tím zamestnancov predajne,
  • motivuje a hodnotí zamestnancov predajne,
  • objednáva a preberá tovar,
  • reguluje stav zásob predajne,
  • komunikuje so zákazníkmi.
Základná mzda (brutto):930,-€ / za mesiacĎalšie informácie o mzde:+ osobné ohodnotenie po 3. mesiacoch skúšobnej doby, Dovolenková a Vianočná odmenaUkončenie výberového konania:16.06.2024Termín nástupudohodouZamestnanecké výhody, benefity
  • práca bez sprostredkovateľských agentúr,
  • príplatky za prácu v nedeľu,
  • príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • sociálna výpomoc pri náročných životných situáciách,
  • príspevok na stravovanie,
  • príspevok na kultúru a šport,
  • odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných výročí,
  • možnosť využívať benefity vernostného programu,
  • mimoriadne odmeny,
  • spoločné kultúrne a športové aktivity.
Doplňujúce požiadavky na zamestnancaPracovná pozícia predavača je vhodná pre toho, kto:
  • preferuje pestrú prácu, v ktorej sa strieda viacero činností,
  • rád nadväzuje kontakt a komunikuje so zákazníkmi,
  • má zmysel pre spoluprácu v tíme,
  • má schopnosť naučiť sa zaobchádzať s elektronickou registračnou pokladňou.
Ďalšie informácie pre uchádzačaUchádzači sa môžu informovať osobne na oddelení personalistiky COOP Jednoty Nové Zámky, SD (Hlavné námestie 6, Nové zámky) alebo telefonicky na čísle 035 69 21 408, 0908 770 539 alebo mailom: bernathova@jednota-nz.skZáujemcov žiadame o uvedenie súhlasu so spracovaním a archivovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v COOP Jednote Nové Zámky, SD. Vzhľadom k úzkej špecializácii ponúkanej práce budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu.Kategória a pozícia pracovnej ponuky:Predavač
PokladníkDruh pracovného pomeru:plný úväzokPožadovaná úroveň vzdelania:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie