Údržbár - elektromechanik

Grafton

  • Prešov, Prešovský kraj
  • 1 750 - 2 120 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 20 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Vaša náplň práce na pozícií Údržbára - elektromechanika bude:- údržba strojov a zariadení
- analyzovanie chýb vzniknutých na strojoch
- vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby
- odstraňovanie porúch strojov a zariadení
- tvorba a úprava rozvodných panelov strojov
- zlepšovanie chodu strojov a zariadení pre znižovanie poruchovosti
- implementovanie zlepšení na stroje a zariadeniaMiesto výkonu práce : Zlaté MoravcePráca v trojzmennom režime.- príplatky za výkon práce v rizikovom prostredí a výkon práce v noci
- mesačná prémia
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- príspevok na DDS (2% z hrubej mzdy)
- podpora vzdelávani
- kariérny rastZašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:- Vyhláška §22
- Skúsenosti na danej pozícii z výrobnej spoločnosti
- Skúsenosť s čítaním technickej dokumentácie
- Ochota pracovať na zmeny
- Vzdelanie v odbore - technické, strojárstvo, elektrotechnika
- Znalosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky
- Znalosti digitálnej, riadiacej a regulačnej techniky NC, PLC, pohony

Grafton