Operátor výroby. Mzda od 1300€ - Nástup ihneď

Manpower

  • Žarnovica, Bánskobystrický kraj
  • 1 300 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 18 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Obsluha technologických zariadení • Obsluha liniek • práca podľa výrobných podkladov • kontrola kvality • Vedenie a evidencia záznamov z procesu výroby • Bežná údržba používaných technologických zariadení • Vizuálna kontrola a jednoduché merania pomocou meradiel
Zamestnanecké výhody a benefity
  • stabilné zamestnanie • variabilná zložka mzdy • príplatok za poobednú zmenu • zabezpečená doprava • príspevok na stravné • príspevok do DDS
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelaniePočet rokov praxe1Prax na pozícii/v oblastioperátor výroby, hutníkPozícia je vhodná pre absolventaÁnoVodičský preukazBOsobnostné predpoklady a zručnostiZodpovednosť Flexibilnosť Ochota pracovať v kolektíve Analytické myslenie Samostatnosť a tímová práca Práca s MS Office (Excel, Word)Informácie o výberovom konaníPočet voľných pracovných miest2Predpokladaný termín ukončenia výberového konania2024-06-30Stručná charakteristika klientaBudeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.Hlavná oblasť pôsobenia klientaChemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkovKontaktná osoba: Lukáš Kriška

Manpower