Zdravotná sestra

Zakladna skola

  • Nitra, Nitrianský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 20 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Základná škola, NitraInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu práceFatranská 14, NitraTermín nástupu1.9.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania21.6.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy750Platové podmienkyV zmysle výzvy MŠVVaŠ, kt. vychádza z tabuliek odmeňovania zdravotných sestier vo výške 1180 € (brutto)Príležitosť pre ľudí z UkrajinyniePožiadavky na uchádzačaZnalosť práce s PCIKT spôsobilosti bežného užívateľaVzdelanieOdborná spôsobilosť:
1. lekár - diplom v študijnom odbore všeobecné lekárstva
2. sestra - diplom v študijnom odbore ošetrovateľstvo (Bc.); diplom o ukončení absolutória v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra; maturitné vysvedčenie nadobudnuté v študijnom odbore všeobecná sestra alebo detská sestra alebo zdravotná sestra alebo ženská sestra
3. zdravotnícky záchranár - diplom v študijnom odbore urgentná zdravotná starostlivosť (Bc.); maturitné vysvedčenie nadobudnuté v študijnom odbore zdravotnícky záchranár
4. verejný zdravotník - diplom v študijnom odbore verejné zdravotníctvo (Bc.)Ďalšie požiadavkyBližšie informácie o náplni práce, požadovaných dokladoch a pod. sa nachádza na https://www.minedu.sk/vyzva-zdravotnicky-pracovnik-v-materskej-v-zakladnej-a-v-strednej-skole/PP je na dobu určitú do 31. 8. 2025.Kontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaFatranská 14
94901 Nitra037 6586045Kontaktná osobaRNDr. Slavomíra Palková
0376586046

Edu-Jobs

Podobné ponuky

  • Hľadá sa zdravotná sestra

    • Nitra, Nitrianský kraj
    Popis práce Pacientka 71 ročná s dg ALS,PEG sonda,tracheostomia,opateru vykonava zdravotná sestra s opatrovatelkou Frekvencia opatrovania na turnusy Počet seniorov, ŤZP …
    • Pred 21 dňami
  • Zdravotná sestra

    • Nitra, Nitrianský kraj
    3221002 - Sestra v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a v zariadení sociálnych služieb Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Počet voľných miest: 1 Náplň pr…
    • Pred 15 dňami
  • Zdravotná sestra

    • Nitra, Nitrianský kraj
    Náplň práce: objednávanie a komunikácia s pacientmi, práca s počítačom (informačný systém, email), asistencia lekárovi pri výkonoch, odber biologického materiálu Informácie pre u…
    • Pred 29 dňami