Operatori Producție

Gi Group

  • Oradea, Bihor
  • 4.200 Lei pe lună
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 19 zile
2024-05-133 schimburiContract cu durata nedeterminataGi Group recrutează Muncitori Necalificați, pentru o companie producătoare de piese în industria automotive.Beneficii:
  • Pachet salarial: 4200 ron
  • Tichete de masă: 30 ron/zi;
  • Instruire la locul de muncă, nu se cere experiență;
  • Diferite prime și bonusuri;
  • Transport decontat.
Cerințe:
  • Studii medii;
  • Experiența în domeniu constituie avantaj;
  • Dexteritate manuală;
  • Atenție la detalii;
  • Disponibilitate de a lucra pe un program de 3 schimburi, de Luni până Vineri - 06:00 - 14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00.
Responsabilități:
  • Operarea mașinilor si utilajelor aflate in zona de producție conform cerințelor de lucru;
  • Se lucrează în baza unui desen tehnic;
  • Se realizează piese în serie;
  • Lucrează independent sau în echipă, utilizând echipamentele și instrumentele aflate în zona de lucru;
  • Inspectează componente, pentru a vedea dacă sunt în conformitate cu specificațiile clientului;
  • Citește și/sau compară specificațiile de lucru, listele de materiale sau alte documente necesare asamblării plăcii;
  • Respectarea tuturor regulilor de sănătate și securitate în muncă ale Societății, precum și a celor prevăzute de lege.
Mai multe informații îți poate oferi colega noastră Mădălina, la nr. de telefon: +40 731 520 865 sau poți trimite CV-ul direct la madalina.sabau@gigroup.com.Așteptăm aplicația ta.Autovehicule și vehicule de transportAutomobile & Vehicule de Transport9699Oradea - BihorGi Group are autorizație pentru a opera de către Ministerul Muncii, Familiei, Protecției Sociale și Persoanelor Vârstnice. Furnizor atestat de personal temporar cu autorizația seria B nr. 0000016/28.12.2005, poziția nr. 15 în Registrul Național de Evidență a Agenților de Muncă Temporară Autorizați - Mun. București.
Candidații de ambele genuri sunt încurajați să citească politica de confidențialitate.

Gi Group

Job-uri similare

  • Angajăm Operatori Producție

    Gi Group

    Scurta descriere a companiei We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.…
    • Acum 10 zile
  • Operatori Producție

    Gi Group

    2024-05-21 3 schimburi Personal temporar GiGroup Oradea recrutează OPERATORI PRODUCȚIE pentru clientul nostru, o companie care se ocupă cu productia de piese in industria aut…
    • Acum 11 zile

    Gi Group

    • Acum 12 zile