Trener zespołu sprzedaży - Ostrów Wielkopolski

Helpfind

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Witaj,W Helpfind najważniejsze jest dla nas zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta.
W naszych działaniach Klient oraz jego potrzeby stawiamy zawsze w centrum każdego z procesów.
Do naszego biura, które mieści się w Ostrowie Wielkopolskim poszukujemy osoby na stanowisko:
Trener zespołu sprzedaży - Ostrów WielkopolskiOferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię miesięczną uzależnioną od efektów pracy
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurowcu na Pruślinie
  • Cykl letnich imprez plenerowych i integracyjnych
  • Owocowe dni
  • Nielimitowaną kawę z lokalnej palarni
  • Możliwość udziału w wewnętrznym programie poleceń pracowniczych
  • Możliwość skorzystania z benefitów tj. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
Zakres obowiązków:
  • Monitorowanie jakości prowadzonych rozmów w Zespole Call Center, w oparciu o standardy projektu
  • Wyznaczanie standardów jakościowych i efektywnościowych
  • Realizowanie spotkań odsłuchowych i innych mających na celu poprawę wyników Zespołu
  • Tworzenie procedur obsługi klienta i ich skuteczne wdrażanie
  • Realizacja procesu szkoleń, doszkoleń dla Pracowników
  • Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poszerzanie możliwości sprzedażowych w projekcie
  • Realizacja procesu onboardingu Pracownika
  • Raportowanie i mierzenie realizowanej pracy, tworzenie rekomendacji
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na stanowisku trenera/ lidera zespołu sprzedaży
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/wdrażaniu nowych pracowników
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w przekazywaniu informacji
  • Analityczne myślenie, chęć szukania nowych rozwiązań, samodzielność.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jobdesk.pl