Automatyk Przemysłowy

Gi Group

  • Stalowa Wola, podkarpackie
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Zadania:
  • nadzór nad stanem technicznym oraz właściwą eksploatacją maszyn, urządzeń i obiektów budowlanych,
  • montaż i obsługa aparatury regulacyjnej, pomiarowej, pneumatyki i automatyki przemysłowej, dokonywanie napraw, remontów i konserwacji,
  • nadzorowanie prawidłowej eksploatacji przyrządów pomiarowych.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o profilu elektronika/automatyka/robotyka,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku elektronik/automatyk,
  • uprawnienia SEP minimum do 1kV,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.
Oferujemy:
  • zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do karty sportowej, pieniężne świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą).

InfoPraca