ARCHITEKT/ASYSTENT PROJEKTANTA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Numer oferty: StPr/24/2029
Obowiązki:- projektowanie hal logistycznych,
- uzyskiwanie zezwoleń urzędowych na budowęWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: architektura
Pozostałe wymagania:
  • Znajomośc programów AutoCAD i Revid
Miejsce pracy: STAROMIEJSKA 55, 35-231 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca