Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder Group

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Obowiązki:
  • praca przy produkcji stelaży do foteli samochodowych,
  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej,
  • czynności pomocnicze przy produkcji,
  • kontrola finalna wyprodukowanego elementu.
Wymagania:
  • motywacja do pracy i nauki nowych rzeczy,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • doświadczenie na produkcji mile widziane.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • dojazd do miejsca pracy z okolicznych miejscowości.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 605 150 71.Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder, Wałbrzych, ul. Uczniowska 16 na terenie Invest Park od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.Agencja zatrudnienia Trenkwalder Patron Sp. z o.o., nr cert. 2611.