Pracownik sklepu

Carrefour

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Pracownik sklepuZadania:
  • lubisz ludzi,
  • działasz odpowiedzialnie,
  • wolisz, gdy "ciągle coś się dzieje",
  • dobrze organizujesz swoją pracę.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie znaczącym atutem.
  • wykazanie się doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i umiejętnością pracy zespołowej.
  • zaangażowanie i gotowość do podjęcia nowych wyzwań.
  • znajomość standardów obsługi klienta i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami.
  • elastyczność w działaniu i odwaga w podejmowaniu wyzwań.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie, adekwatne do stanowiska i doświadczenia.
  • zatrudnienie w oparcie o umowę, o pracę.
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach naszej sieci sklepów.
  • stabilne zatrudnienie w nowym sklepie.
  • pakiet benefitów dedykowanych dla pracowników Carrefour Polska.
Miejsca pracy:
Gorzów Wielkopolski, ul. Górczyńska 19

Jobdesk.pl