Sprzedawca Żabka

Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska

  • lubuskie Chynów, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 28 dni temu
Sprzedawca Żabka030823Obowiązki
  • obsługa kasy fiskalnej
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami sklepu żabka
  • dokładnie towaru, utrzymanie porządku w sklepie i magazynie
  • przyjmowanie dostaw
  • kontrola terminów przydatności
Wymagania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • rzetelność, odpowiedzialność, uczciwość, punktualność
  • motywacja i chęć do pracy
Oferujemy
  • premie za wyniki - do 500 zł
  • praca zmianowa 6.00-14.30 / 14.30-23:00
  • wolne niedziele i święta
  • możliwość dorobienia w niedzielę ( praca w niedzielę nie jest wymagana
  • Praca od zaraz!
  • Kontakt pod numerem 726 050 517

Gowork