Logopeda - praca w Centrum Terapii/Praga południe

Centrum Terapii i Rozwoju Akson

  • Warszawa, mazowieckie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
W związku z rozwojem poszukujemy do współpracy logopedy do Centrum Terapii znajdującego się na warszawskiej Pradze Południe.Oferujemy:*elastyczny grafik
*umowę B2B (działalność gospodarcza) lub umowę zlecenie
*pracę w miłym zespole, ciepłą i rodzinną atmosferę
*pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym gabinecie
*pełną obsługę kalendarza
*skuteczny marketing we współpracy z agencją
*możliwość rozszerzenia liczby dniObowiązki:
*prowadzenie konsultacji oraz terapii logopedycznych
*przygotowanie planów terapeutycznych i opinii logopedycznychMile widziane:
*doświadczenie zawodoweMożliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz. Aktualne CV prosimy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.Zapraszamy do współpracy! :)

Lento

Podobne oferty pracy

  • Recepcjonista w Centrum terapii - student niestacjonarny

    Artysta Mowy

    • Warszawa, mazowieckie
    Do naszego Centrum Artysta Mowy - Centrum Terapii i Rozwoju na Warszawskim Mokotowie poszukujemy recepcjonisty/recepcjonistki na 25 h w tygodniu: poniedziałki i piątki 10-20 oraz w…
    • 28 dni temu
  • instruktor terapii zajęciowej

    Osrodek Pomocy Spolecznej Dzielnicy Wilanow

    • Warszawa, mazowieckie
    Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy ul. Przyczółkowa 27 A 02-968 Warszawa poszukuje kandydata na wolne stanowisko INSTRUKTOR TERAPII ZAJECIOWEJ …
    • 26 dni temu