specjalista ds. logistyki

Randstad

  • Kraków, małopolskie
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Posiadasz doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw oraz płynnie komunikujesz się w j. angielskim? Chcesz rozwijać się w międzynarodowym zespole, a Excel nie ma przed Tobą żadnych tajemnic? Czekamy właśnie na Ciebie!specjalista ds. logistyki Nr ref.: 397/4/2024/AS/jobs.pl Kraków (małopolskie)Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia);
  • pracę w formie hybrydowej (3 dni z domu, 2 dni z biura w Krakowie);
  • pracę od poniedziałku do piątku, w elastycznych godzinach;
  • pakiet dodatków Randstad Plus: karta sportowa i opieka medyczna (Medicover);
  • bony lunchowe 250 zł co miesiąc;
  • system premii półrocznej
Zadania
  • koordynacja procesu i śledzenie zamówień;
  • zapewnienie odzwierciedlenia ruchów produktów w systemach SAP i E2SC zgodnie z przepływami finansowymi i specyfiką rynku;
  • aktualizacja harmonogramu załadunku i planów wysyłki;
  • monitorowanie pilnych przesyłek i doraźnych żądań;
Oczekujemy
  • płynnej znajomości języka angielskiego (C1);
  • dobrej znajomości MS Excel;
  • minimum 1 rok doświadczenia w obszarze logistyki;
  • mile widziana znajomość łańcucha dostaw;
  • proaktywnej postawy;
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl