Inżynier Sprzedaży

Randstad

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Inżyniera Sprzedaży do dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy produkcyjnej. Jeżeli masz min. 2 lata doświadczenia jako przedstawiciel handlowy w branży technicznej i chciałbyś podjąć nowe wyzwania zawodowe - aplikuj już dziś!Inżynier Sprzedaży Nr ref.: 552/4/2024/PW/jobs.pl Wrocław (dolnośląskie)Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • ubezpieczenie na życie
  • kursy językowe
  • program rekomendacji pracowników
Zadania
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych
  • doradztwo w zakresie urządzeń i rozwiązań oferowanych przez firmę
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • monitorowanie rynku
  • bieżące raportowanie
  • udział w szkoleniach
Oczekujemy
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów do klienta końcowego
  • doświadczenie w sprzedaży mobilnej
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • komunikatywność i łatwość budowania relacji
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • prawo jazdy kat. B.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl