Przedstawiciel Handlowy branża FMCG

Biuro UniKadr

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:Przedstawiciel handlowy - branża FMCG miejsce pracy: Koszalin i okolice; nr ref.: PH/01/2024Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż i promocja produktów spożywczych
  • Rozwój lokalnego rynku poprzez nowe kanały dystrybucji produktów
  • Stały kontakt z Klientami
  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • Realizacja wyznaczonych planów
  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Znajomość technik negocjacji i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami
  • Znajomości branży FMCG i kategorii spożywczych – mile widziane
  • Lokalizacja miejsca pracy: Koszalin, Słupsk i okolice
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń wspierający zachowanie dochodów na stałym poziomie oraz premie i bonusy za realizację wyników
  • Dostęp do nowych kontaktów sprzedażowych
  • Współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi
  • Odpowiednie narzędzia wsparcia w procesie realizacji celów sprzedażowych
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku

Lento

Podobne oferty pracy

  • Terenowy Przedstawiciel Handlowy

    LeasingTeam

    • Szczecin, zachodniopomorskie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 19 dni temu
  • Terenowy Przedstawiciel Handlowy

    LeasingTeam

    • Szczecin, zachodniopomorskie
    Zakres obowiązków: Budowanie bazy Klientów w obszarze sieci handlowych i sklepów detalicznych Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i podpisywanie z nimi umów dotyczących współpr…
    • 16 dni temu
  • Terenowy Przedstawiciel Handlowy

    LeasingTeam

    • Szczecin, zachodniopomorskie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 16 dni temu