Jeśli zależy Ci na zatrudnieniu bezpośrednim u Klienta na start – aplikuj

Contrain

  • Pabianice, łódzkie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Jeśli zależy Ci na zatrudnieniu bezpośrednim u Klienta na start – aplikuj. Szukamy doświadczonego Operatora maszynDzięki Naszej agencji zostaniesz zatrudniony bezpośrednio u klienta wewnątrz firmy.Dla oddziału Firmy w Pabianicach, ze 100-letnim doświadczeniem, specjalizującym się w produkcji oświetlenia przedniego, sygnalizacyjnego, wewnętrznego dla ekskluzywnych marek samochodowych, który jest światowym liderem technologii światła poszukujemy pracowników produkcji na stanowiska:
  • Nastawiacz maszyn
  • Mechanik
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa maszyn do produkcji żarówek i komponentów
  • dbanie o właściwy stan techniczny maszyn – konserwacja i przeprowadzanie drobnych napraw
  • obsługa komputera
  • realizacja założonych celów
  • aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy
WYMAGANIA:
  • zdolności manualne
  • uważność, szybkość reakcji
  • zamiłowanie do majsterkowania
  • mile widziane wykształcenie techniczne i/lub doświadczenie w obsłudze maszyn
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP od 5500 – 7000 zł brutto
  • dodatek stażowy, kartę Multisport, dofinansowanie do wakacji, premię świąteczną
  • +20% dodatku za pracę w godzinach nocnych
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • podsumowania roczne z możliwością zwiększenia wynagrodzenia
  • możliwość awansu zarówno poziomego jak i pionowego
  • pracę w systemie 3-zmianowym, IV-brygadowym
  • za pracę w systemie równoważnym +20% dodatku do wynagrodzenia
  • sprawny i przejrzysty proces rekrutacji
  • profesjonalną obsługę administracyjną
Miejsce pracy: PabianiceAgencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Aplikuj.pl