Kierownik/czka ds. Rozwoju Klientów Aptecznych

NEUCA

  • Lublin, lubelskie
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Oto .
  • Grupa lekarzy
  • Pokaż więcej
Grupa lekarzy/ / Kierownik/czka ds. Rozwoju Klientów AptecznychKierownik/czka ds. Rozwoju Klientów AptecznychLublinSprzedażpraca mobilnaGrupa NEUCA od ponad 30 lat działa w obszarze ochrony zdrowia, łącząc synergicznie potrzeby, farmaceutów, producentów i pacjentów. Jesteśmy dumni, że w związku
z dynamicznym rozwojem i przemyślaną strategią, rozbudowujemy zespół sprzedaży
i powołujemy stanowisko Kierownika ds. Rozwoju Klienta Aptecznego w całej Polsce!Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem Koordynatorów Wsparcia Aptek,
  • rozwój kompetencji KWA i wsparcie ich w pracy w terenie,
  • realizacja i monitorowanie wyznaczonych celów zarządzanego regionu,
  • rozwój portfela aptek w programie partnerskim,
  • udział w doskonaleniu oferty programu partnerskiego,
  • budowanie zaangażowania w zespole.
Zależy nam na osobie, która:
  • doskonale zna zasady funkcjonowania aptek,
  • ma doświadczenie w zarządzaniu aptekami/pracy w aptece,
  • zna rynek apteczny i branżę farmaceutyczną,
  • posiada wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie,
  • posiada zdolność budowania trwałych relacji w swoim zespole i organizacji,
  • cechuje się dużą odpowiedzialnością za zadania i sprawy biznesowe,
  • jest pozytywnie nastawiona i ma ogrom pozytywnej energii, którą chce się dzielić.
Ze swojej strony możemy Ci zagwarantować:
  • możliwość wpływu na rozwój rynku aptek niezależnych w Polsce,
  • dużą samodzielność w działaniu i przestrzeń na odważne pomysły,
  • współpracowników, którzy lubią swoją pracę i cenią sobie dobre relacje,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • kafeterię benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie i inne).
BenefityDofinansowanie do
zajęć sportowychUbezpieczenie
na życieBezpłatne porady
prawneDodatkowe świadczenia
socjalneProgram poleceń
pracownikówProgramy wellbeingowePrywatna opieka
medycznaWyprawka
dla dzieckaDzień wolny
w urodzinyZainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.NEUCA wspiera rynek zdrowia. Podstawową działalnością pozostaje hurtowa dystrybucja farmaceutyków, realizujemy dostawy farmaceutyków dzięki wysoko wyspecjalizowanym i nowoczesnym centrom dystrybucyjnym.Równolegle rozwijamy komplementarne biznesy w ochronie zdrowia. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, wspieramy usługi telemedyczne, oferujemy usługi reklamowe i marketingowe podmiotom rynku farmaceutycznego.Blisko 1/3 leków znajdujących się w polskich aptekach trafiła z naszych centrów dystrybucyjnych. " title="Blisko 1/3 leków znajdujących się w polskich aptekach trafiła z naszych centrów dystrybucyjnych. ">Blisko 1/3 leków znajdujących się w polskich aptekach trafiła z naszych centrów dystrybucyjnych.Grupa NEUCA działa na rynku ochrony zdrowia. Tworzymy nową jakoś usług, produktów i serwisów we wszystkich jego obszarach.Działamy na rynku od ponad 30 lat, łącząc potrzeby farmaceutów, producentów i pacjentów.Jesteśmy liderem dystrybucji farmaceutyków w Polsce, kompleksowo wspieramy niezależne apteki. Tworzymy wysokiej jakości leki na receptę, suplementy diety i dermokosmetyki. Oferujemy bogate portfolio usług medycznych w ramach zintegrowanego systemu opieki zdrowotnej. W zakresie badań klinicznych, zwiększamy dostęp do innowacyjnych terapii, tworząc spójny strumień danych między pacjentami, badaczami i ośródkami badawczymi.nr 1
największy dystrybutor farmaceutyków w Polsce30 lat
funkcjonowania na rynku zdrowia9000
zatrudnionych pracownikówRóżnorodność jest w nasDbamy o naszych pracowników. Jesteśmy różnorodną organizacją. Chcemy aby każda osoba była traktowana indywidualnie i z szacunkiem.Wyzwalamy potencjałRozpocznij z nami swoją karierę zawodową. Możesz odbyć u nas praktyki, a także wziąć udział w programie stażowym NEUCA go!

NEUCA