Administrator systemów IT / Specjalista ds. IT

GGG Sp. z o.o.

  • Radom, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Marzy Ci się praca w firmie o międzynarodowym zasięgu?
ZAPLANUJ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ
Postaw na indywidualny rozwój w GGG jako:
Administrator systemów IT / Specjalista ds. ITMiejsce pracy: RadomZadania:
  • nadzór nad systemami informatycznymi w firmie
  • obsługa incydentów zgłoszonych przez użytkowników: przyjmowanie, rejestrowanie, analiza i rozwiązywanie zgłoszeń od pracowników firmy
  • usuwanie doraźnych problemów związanych z działaniem oprogramowania i sprzętu IT
  • wsparcie techniczne dla pracowników
  • zapewnienie zgodności w obszarze bezpieczeństwa (Security KPIs, obsługa incydentów, akcje proaktywne)
  • monitorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa sieci
  • tworzenie i zarządzanie środowiskami wirtualnymi Vmware lub podobnymi
  • zapewnianie sprawnego działania sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • uczestnictwo w projektach rozwojowych systemów
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych, przekazywanie wiedzy
  • tworzenie i utrzymywanie bazy wiedzy IT
  • zarządzanie systemem wykrywania i zapobiegania włamaniom, zapór sieciowych i analizy dzienników, narzędzi do analizy zachowania sieci, oprogramowania antywirusowego
Wymagania:
  • wykształcenie informatyczne lub udokumentowane doświadczenia w pracy w obszarze informatyki
  • doświadczenie w zarządzaniu siecią LAN, VLAN, WAN, WiFi, konfiguracji urządzeń sieciowych
  • dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja, chęć do rozwoju umiejętności i kwalifikacji
  • doświadczenie w zakresie administracji Firewall
  • doświadczenie w zakresie administracji EPDR
  • doświadczenie w zakresie administracji systemami rodziny Microsoft Windows (w tym Windows Server), Linux
  • wsparcie pracy i rozwiązywanie typowych problemów użytkowników - Systemy operacyjne Microsoft, pakiety Office, drukarki sieciowe itp.
  • znajomość funkcjonowania i administracji Active Directory, Microsoft 365, Exchange Online
  • kreatywność i proaktywność
  • komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy użytkownikom nietechnicznym w prosty sposób
Mile widziane:
  • Praca z systemami klasy ERP
  • Znajomość PowerShell
  • Znajomość narzędzi do monitorowania infrastruktury
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość technologii chmurowych Azure
Co oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • współpracę ze specjalistami branży metalowej
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów
  • karta Multisport dla pracownika, osób towarzyszących i członków rodziny
  • prywatna opieka medyczna
  • nauka języków obcych
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie grupowe
Dokumenty:CV + list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikacji.Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przeprowadzanej przez GGG Sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść w CV następującą zgodę:“Dodatkowo, wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych zawartych w moim zgłoszeniu oraz CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez GGG sp. z o.o. w okresie nieprzekraczającym 24 miesięcy od daty pierwotnego zgłoszenia.” Szczegóły znajdziesz TUTAJ.KLAZULA INFORMACYJNA
DLA OSÓB REKRUTOWANYCH
Administrator
Administratorem Twoich danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest GGG sp. z o.o., ul. Wielkopolska 1a, 26-600 Radom.
Cel i podstawy przetwarzania
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś na to dodatkową zgodę w treści swojej aplikacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Jeżeli w dokumentach zawarte są szczególne kategorie danych, czy dane wrażliwe, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Twoja zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.
W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Podstawa prawna: przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej.
Odbiorcy danych osobowych
Odbiorcą Twoich danych osobowych będzie GGG sp. z o.o., ul. Wielkopolska 1a, 26-600 Radom oraz inne zaufane podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją (np. dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych). Nie przekazujemy danych osobowych poza obszar EOG.
Okres przechowywania danych
Twoje dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane nie dłużej niż dwanaście miesięcy od daty zakończenia procesu rekrutacji.
W przypadku wyrażonej przez Ciebie zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Twoje dane będą wykorzystywane przez okres 24 miesięcy, a następnie usunięte. W każdym momencie udzieloną zgodę możesz odwołać.
Twoje prawa
W związku z przekazaniem nam danych osobowych, masz prawo do:
1) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
2) sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
3) ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
4) usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym);
5) wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)
Informacja o wymogu podania danych
Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Ciebie innych danych jest dobrowolne.
Masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych w naszej firmie? Skontaktuj się z nami na adres info@ggg.plDołącz do GGG - Zaplanuj z nami swoją karierę!Jesteśmy ekspertem w dziedzinie precyzyjnej obróbki skrawaniem CNC, wiercenia głębokich otworów, spawania i montażu. Nasza historia to ponad 25 lat doskonalenia procesów produkcyjnych, badań i wdrażania innowacji. Realizujemy ciekawe i wymagające projekty dla różnych branż, w których istotna jest jakość i precyzja. Naszym największym atutem jest zgrany zespół ponad 250 specjalistów, w tym ponad 70 inżynierów. Oferujemy nieprzerwane możliwości rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności.Co oferujemy:
  • Szanse na rozwój: Nasza firma inwestuje w rozwój naszych pracowników. Prowadzimy programy szkoleniowe i rozwijamy kompetencje naszej kadry.
  • Technologia i innowacja: Nasz park maszynowy to ponad 80 nowoczesnych obrabiarek CNC, a nasze laboratoria pomiarowe wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny CMM i optyczne narzędzia pomiarowe. Używamy też najnowszego oprogramowania inżynierskiego CAD/CAM, stale rozwijamy systemy informatyczne i rozwiązanie z obszaru cyfryzacji procesów.
  • Różnorodność projektów: Pracujemy nad różnorodnymi i wymagającymi projektami dla klientów z Polski, Europy i USA. Każdego dnia jesteśmy stawiani przed nowymi wyzwaniami, co pozwala nam ciągle się rozwijać i uczyć.
  • Wynagrodzenie i benefity: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe oraz możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej w Medicover i kartę Multisport, a także współfinansujemy naukę języków obcych.
  • Zarządzanie jakością: Nasza jakość została potwierdzona certyfikatami ISO 9001, ISO 140001, AS 9100 dla produkcji lotniczej oraz ISO 3834, PED 2014/68/EU oraz AD2000 dla procesów spawalniczych.
ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajGGG Sp. z o.o.4Firma GGG jest ekspertem w produkcji precyzyjnych detali w technice CNC oraz montażu mechanicznego. Oferujemy zakres usług począwszy od obróbki i wykonania pojedynczych detali, poprzez produkcję i dostawy partii produkcyjnych, do budowy i wykonawstwa kompletnego podzespołu lub urządzenia. Wykonujemy precyzyjne frezowanie i toczenie CNC, a także wiercenie głębokich otworów. Nasze usługi produkcyjne świadczymy od 1991 roku, głównie dla klientów ze Szwajcarii, Niemiec, Holandii oraz Wielkiej Brytanii.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl