DORADCA FINANSOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Ełk, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0384
Obowiązki:obsługa klientów w placówce bankowejWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, ekonomiczne
Pozostałe wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 63, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca