Inżynier jakości

Haerter Technika Wytlaczania Sp. z o.o. Sp. k.

  • Legnica, dolnośląskie
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Inżynier jakościMiejsce pracy: Legnica teren LSSETwoje zadania:
  • nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • kontakt z klientem we wszystkich kwestiach związanych z jakością,
  • raportowanie wskaźników jakościowych,
  • prowadzenie dokumentacji APQP (w tym P-FMEA, plany kontroli, PPAP, SPC, MSA)
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • udział w audytach klientów,
  • współpraca z inżynierami jakości dostaw w ramach definiowania i rozwiązywania problemów z materiałami/komponentami,
  • prowadzenie projektów optymalizujących proces produkcyjny,
  • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera jakości w branży motoryzacyjnej,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobrze znasz j. angielski i/lub j. niemiecki,
  • praktycznie znasz zagadnienia APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA, 8D Raport, Control Plan,
  • znasz techniki rozwiązywania problemów i potrafisz analizować i interpretować dane,
  • znasz wymagania systemów zarządzania jakością IATF 16949, norm VDA 6.3 oraz VDA 6.5,
  • potrafisz czytać rysunek techniczny,
  • chętnie pracujesz w zespole, umiejętnie planujesz pracę własną oraz masz zdolność analitycznego myślenia.
W zamian oferujemy:
  • atrakcyjne
wynagrodzenie * premię do 30%3000 zł za polecenie pracownika * cykliczny wzrost wynagrodzeń
  • 30 minut przerw
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • opieka medyczna
ubezpieczenia grupowe * szeroki pakiet socjalny
  • zespół, na który zawsze możesz liczyć
  • stabilizację i bezpieczeństwo
A przede wszystkim słuchamy naszych pracowników i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom!Kontakt:Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.ul. Jaworzyńska 291c · 59-220 LegnicaObserwujPokaż nr tel. Włącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajHÄRTER Technika Wytlaczania Sp. z o.o. Sp.k.2HÄRTER Technika Wytłaczania specjalizuje się w produkcji detali wykrawanych/wytłaczanych, podzespołów montażowych znajdujących zastosowanie niemalże we wszystkich gałęziach przemysłu. Zaczynając od przemysłu elektronicznego, poprzez motoryzacyjny, AGD, a na telekomunikacyjnym kończąc.ObserwujPokaż nr tel. Włącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl