Telefoniczna obsługa recepcji

Lavoro

  • Knyszyn, podlaskie
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
POSZUKIWANI KANDYDACI Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.
Nie wykluczamy ze względu na schorzenie.Od nas otrzymasz:
- pracę w trybie stacjonarnym w biurze w Białymstoku
- szkolenia i opiekę prowadzoną przez doświadczonych trenerów
- umowę o pracę lub zlecenie w prężnie rozwijającej się firmie
- system premiowy
- wolne weekendy
- pracę na dwie zmianyNasze oczekiwania wobec Ciebie:
- doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane w strukturach Call Center)
- posiadanie nastawienia pro-klienckiego
- dobrej znajomości obsługi komputera
- wysoka komunikatywność
- sprawność w posługiwaniu się językiem polskim oraz umiejętność komunikacji w języku angielskim (przynajmniej podstawowej)
- wykształcenie minimum średnieObowiązki jakie zostaną Ci powierzone:
- bieżąca, telefoniczna obsługa Klienta (w ruchu przychodzącym i wychodzącym)
- monitorowanie jakości bazy danych
- dbanie o zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta
- ścisła współpraca z całym zespołemZapraszamy pozytywnie nastawionych ludzi do dołączenia do nas - najlepszych konsultantów telefonicznych w Białymstoku!Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV.
W aplikacji należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji o treści podanej na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl

Lento