ELEKTRYK - PROJEKTANT

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Krosno, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 28 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0417
Obowiązki:wykonywanie projektów konstrukcyjnych PWP i układów SZR do 4000A,
dobór urządzeń, zabezpieczenia i okablowania,
sporządzanie zestawienia materiałowego oraz dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
nadzór nad wykonywanymi projektamiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), elektryczne
Pozostałe wymagania:
  • Wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie rozdzielni elektrycznych, układy SZR do 4000A oraz w doborze aparatury do 4000A, znajomość problematyki systemów szyn zbiorowych, znajomość programów graficznych (docelowo AUTOcad), znajomość rysunku technicznego i zasad elektrotechniki. Praca w godzinach 07-15 lub 08-16
Miejsce pracy: Powstańców Warszawskich 14, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne należy kierować na adres: m.dybczyk@cerbex.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.cerbex.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca