Konsultant Klienta z Językiem Niemieckim

  • Kraków, małopolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.Konsultant Klienta z Językiem NiemieckimMiejsce pracy: KrakówOpis pracy:
  • Oferujemy pracę zdalną w której możesz zdobyć umiejętności biznesowe i językowe. Jest to oferta także dla osób z podstawowym doświadczeniem zawodowym, chętnych do nauki.
Twój zakres obowiązków:
  • Pierwszy kontakt z globalnymi klientami;
  • Udzielanie informacji i pomocy klientom.
Nasze wymagania:
  • Zdolność do szybkiego uczenia się;
  • Bardzo dobry angielski i niemiecki (min. poziom C1 CEFR);
  • Dobre zdolności komunikacyjne;
  • Elastyczność i umiejętności organizacyjne.
Oferujemy:
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Świadczenia pracownicze;
  • Środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Praca.pl