Operator wózka widłowego + prace magazynowe Praca od zaraz

  • Oświęcim, małopolskie Wilamowice, śląskie
  • Pełny etat
  • 28 dni temu
  • Aplikuj teraz
Pracodawca: FOX FITTINGS Spółka z o.oMiejsce wykonywania pracy: Inna miejscowośćTreść oferty pracy:W związku ze stałym i bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszerzamy
zespół naszych pracowników o:Operatora wózka widłowego!
Dołącz do naszego Zespołu!
Miejsce pracy: Fabryka FOX FITTINGS, Wilamowice, ul. Więźniów Oświęcimia 50Zakres obowiązków:
- przyjmowanie towaru na magazyn
- rozlokowywanie towaru na magazynie
- oznaczania komponentów wejściowych
- kontrola stanu magazynowego
- dostarczania komponentów na odpowiednie gniazda produkcyjne
- obsługa komputerowego systemu magazynowegoWymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
- obsługa wózka widłowego oraz uprawnienia UDT
- poczucie odpowiedzialności
- obsługa komputera
- znajomość pakietu Microsoft OfficeOferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- prywatne ubezpieczenie medyczne TU ZDROWIE
- dodatki stażowe
- pakiet benefitów pozapłacowych (foodtruckowe środy w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji , premie
i paczki świąteczne)Informacje o przetwarzaniu danych:Administratorem danych osobowych jest: FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., ul. Więźniów Oświęcimia 50, 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56 Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.Dane kontaktowe:Telefon:e-mail:Ofertę pracy odwiedzono: 18 razyNumer ogłoszenia: 20240426113818

PlacPigal.pl