Kontroler Jakości

Gi Group

  • Mielec, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-04-10Dostępność : 3 zmianyTyp umowy : Umowa o pracę tymczasowąObecnie dla Naszego Klienta z branży lotniczej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Kontroler JakościOferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się w firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet benefitów ( kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie, PPK )
Zadania:
  • Odbiór jakościowy bieżącej produkcji
  • Opracowywanie i analiza raportów z pomiarów
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej
  • Nadzór na wyrobem niezgodnym
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Obsługa oraz programowanie współrzędnościowej maszyny pomiarowej
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość metod statystycznej kontroli jakości
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność obsługi MS Office
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Produkty stalowe i metalurgiczneRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 13139

Gi Group