Staż w Dziale Inżynierii - analiza procesu produkcyjnego

Corning

  • Stryków, łódzkie
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
.Staż w Dziale Inżynierii - analiza procesu produkcyjnegoJAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:
  • Sporządzanie oraz dystrybucja miesięcznych raportów przy użyciu Power BI
  • Tworzenie nowych raportów i doskonalenie istniejących
  • Nadzór nad bazami danych (Sharepoint, SQL)
  • Wprowadzenie narzędzi wspomagających: Power Query, język DAX oraz makra w programie Excel
  • Współpraca z działami inżynierii procesu, jakości oraz produkcji w celu raportowania wyników
  • Organizacja oraz prowadzenie szkoleń w zakresie bieżących aktywności oraz projektów
  • Raportowanie z przebiegu realizacji powierzonych projektów
NASZE OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów magisterskich/inżynierskich
  • Znajomość Office 365: Microsoft Excel, Power Point, Sharepoint
  • Dobra znajomość języka angielskiego - praca w środowisku międzynarodowym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacji pracy, zaangażowanie i samodzielność
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość Power BI Desktop, Power Query oraz umiejętność pisania formuł w języku DAX
  • Znajomość języka SQL oraz umiejętność pisania makr w programie Excel
ZAPEWNIAMY:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

Corning