KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T (NR 1041)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1041
Obowiązki:- praca fizyczna
- przewóz osób, towaru i sprzętu, itd.
- prace gospodarczem-ce pracy: teren BydgoszczyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kat.B
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe, dyspozycyjność
Miejsce pracy: 85-674 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: kontakt tel. 795-152-392, 885-904-170Kontakt od pon.- pt. w godz. 8:00 - 14:00Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca