Asystent ds. administracji i finansów

Loginex

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 27 dni temu
Loginex Sp. z o.o.Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działamy obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy.Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych.W firmie Loginex wierzymy, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy. To ich kompetencje, doświadczenie, zdolność do przewidywania i umiejętność podejmowania trafnych decyzji, wpływają na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.Dołącz do naszego zespołu, by wspólnie celebrować nasze sukcesy.
Asystent ds. administracji i finansówZadania:
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Weryfikacja klienta, komunikacja z kontrahentami,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji w firmie.
  • Wsparcie działu księgowości w bieżącej pracy.
  • Wystawianie faktur sprzedaży, korekt i innych dokumentów.
  • Dbanie o terminowość, poprawność realizowanych działań
  • Koordynacja sprawnej pracy biura w tym nadzór nad umowami i innymi dokumentami,
  • Kontrola zaopatrzenia biura,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla przełożonego,
  • Wsparcie przy planowaniu podróży służbowych.
Wymagania:
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów i logicznego myślenia,
  • chęć do działania,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem;
  • współpraca z zespołem ludzi ceniących partnerskie oraz przyjazne relacje w pracy,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę / kontrakt B2B;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjne benefity;
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@loginex.plKontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Prosimy w CV dołączyć aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Jobdesk.pl