SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I REALIZACJI PRODUKCJI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Brzeg, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0382
Obowiązki:Ofertowanie, pozyskiwanie kontrahentów, przygotowywanie planów produkcyjnych, raportów i analiz z realizacji produkcji, analiza w zakresie cen.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Umiejętności i uprawnienia:
  • inicjatywa analizowania dokumentacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność
  • analityczne myślenie
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Miejsce pracy: Starobrzeska 34 B, 49-305 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca