Spawacz MAG 135/136 - LIPSK (NIEMCY)

  • Lipsk, podlaskie
  • 4 050-4 550 PLN miesięcznie
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
  • Aplikuj teraz
VB IDEA PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAJesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w poszukiwaniu pracowników dla Klientów. Naszym celem jest połączenie odpowiednich Kandydatów z najlepszymi pracodawcami. Działamy w różnych branżach i oferujemy szeroki zakres usług, w tym rekrutację, selekcję, szkolenia i doradztwo zawodowe. Przykładamy wielką staranność do sprawdzania ofert pracy przed rekrutacją pracowników. Posiadamy tylko sprawdzone propozycje pracy. Staramy się aby rekrutowani przez Nas pracownicy mieli wiarygodne i rzetelne informacje odnośnie stanowiska pracy, wynagrodzenia i zakwaterowania.Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:Spawacz MAG 135/136Miejsce pracy: Lipsk, NIEMCYWYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zawodzie minimum 6 miesięcy,
  • Wymagany samochód na wyjazd,
  • Możliwość pracy bez znajomości języka niemieckiego,
  • Aktualne certyfikaty: MAG 135 oraz 136.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Praca spawaniu ciężkich konstrukcji stalowych;
  • Stal czarna, grubość blach 20-40mm.;
  • Wymagane doświadczenie w pracy przy dużych, ciężkich konstrukcjach;
  • Praca tylko na hali.
OFERUJEMY:
  • Lokalizacja pracy: okolice Lipska
  • Wynagrodzenie: 2500€- 2750€ netto/msc
  • System pracy: 3 zmiany, 40h/tyg. + nadgodziny i weekendy do ustalenia
  • Oferujemy niemiecką umowę na okres 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie - zapewniamy pokój jednoosobowy koszt 450-550€ msc, pokój dwuosobowy 350-450€
  • Urlop w pierwszym roku pracy 25 dni
  • Opiekę polskiego Koordynatora na terenie Niemiec.
Kontakt telefoniczny:Telefon: +48 691 374 156Adres e-mail: biuro@vbidea.pl, praca@vbidea.plFormularz kontaktowy: https://vbidea.pl/formularz-aplikacyjnyDane o firmie znajdziesz na Naszej stronie internetowej: https://vbidea.pl/

Fachpraca