Operator maszyn

Manpower

  • Błonie, mazowieckie
  • 7 000 PLN miesięcznie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Operator maszyn Miejsce pracy: Błonie (mazowieckie) | Numer ref. 11823/jobs.pl
Lokalizacja: Błonie (woj. mazowieckie, pow. warszawski-zachodni)Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych przy pomocy komputera
  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Tworzenie raportów produkcyjnych
  • Usuwanie drobnych usterek
  • Kontakt z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (pełny etat - 14 dni w miesiącu po 12 h)
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Doświadczenie w pracy jako operator maszyn (niezależnie od branży)
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Sumienność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 5500 do 7000 zł brutto (w zależności od posiadanego doświadczenia) + premia 10-15%
  • Dofinansowanie posiłków w pracy
  • Praca w renomowanej firmie produkcyjnej
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Bezpłatny transport pracowniczy na trasach:
- Rębowo
- Orszymowo
- Mała Wieś
- Ciućkowo
- Wilczkowo
- Wyszogród
- Kamion
- Młodzieszyn
- Ruszki
- Kąty
- Sochaczew
- Trojanów
- Chodaków
- Żelazowa Wola
- Kożuszki Parcel
- Topołowa
- Paprotnia
- BłonieKontakt: 696 078 620, 604 054 523
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Jobs.pl