Operator wózka typu roro

Gi Group

  • Bieruń, śląskie
  • 4 600 PLN miesięcznie
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Do pracy na magazynie w Lidera w zakresie zintegrowanej logistyki, obecnym w wielu sektorach przemysłu w skali globalnej, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:Operator wózka typu RORO.Nr kontaktowy: 508 040 093Operator wózka typu roroNumer referencyjny: 14271Miejsce pracy: BieruńOferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość późniejszego przejścia pod firmę Klienta
  • wynagrodzenie podstawowe od 4600 zł brutto
  • premię 18%
  • praca w soboty płatna dodatkowo 100%
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • kartę Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie Allianz
Zadania:
  • prace magazynowe
  • obsługa wózka typu RORO
  • dbanie o dobry stan techniczny powierzonego pojazdu
Wymagania:
  • aktualne prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym + soboty
  • motywacja i chęć do pracy
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Gi Group