OPERATOR ŁADOWARKI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Mielec, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0740
Obowiązki:operator ładowarki,
- załadunek samochodów transportujących złom - nadzór nad realizacją dostaw złomu pod kątem jakości złomu;
- wykonywanie prac porządkowych na składowisku, przygotowanie oraz rozmieszczanie złomu na stanowiska pracy spawaczy gazowych oraz sortowaczy złomu,
- kontrola stanu technicznego oraz przestrzeganie bezpiecznej eksploatacji ładowarkiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • WYMAGANIA:- Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży);- posiadanie aktualnych uprawnień Operatora ładowarki - Wykształcenie minimum średnie;- Dyspozycyjność, dokładność i rzetelność; - Prawo jazdy kat. B FIRMA OFERUJE:- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace;- Prace w systemie 1- zmianowym;- Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach;- Wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji;- dofinansowany przez pracodawcę pakiet ubezpieczenia grupowego oraz opieki medyczne;
Miejsce pracy: Traugutta 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Osoby zainteresowane powyższą oferta pracy prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: m.kloc@sdsmielec.pl, bądź dostarczenie bezpośrednio do siedziby firmy.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca