Magazynier - Operator Wózka Widłowego (Dział Spedycji Krajowej)

JAS-FBG

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Magazynier - Operator Wózka Widłowego (Dział Spedycji Krajowej)Miejsce pracy: Swadzim (pow. poznański)
MAG/SKP/SW/05/2024Twój zakres obowiązków
  • załadunek i rozładunek transportów
  • kontrola nad towarami w obrębie magazynu
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • utrzymanie porządku na magazynie
Nasze wymagania
  • uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych podnośnikowych potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydanym przez Urząd Dozoru Technicznego
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
  • znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej
  • komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej: Szczecin od pn. - pt. 2 zmiany: 04:30 - 12:30; 12:30 - 20:30, Katowice od pn. - pt. 3 zmiany: 06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 06:00; Białystok od pn.- pt. 2 zmiany: 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00, Swadzim od pn. - pt. 3 zmiany: 06:00 - 14.00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 06:00, Kraków od pn. - pt. 3 zmiany: 06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 06:00​)
Mile widziane
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • doskonała atmosfera
  • specjalistyczne kursy i szkolenia
  • pakiet benefitów: karta Multisport
  • spotkania integracyjne
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • prywatna opieka medyczna - Medicover

JAS-FBG