Asystent / Aystentka Projektanta Instalacji Elektrycznych

Eko Elprom Sp. zo.o.

  • Kraków, małopolskie
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Firma Eko Elprom Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowiskuWymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz sumienność
Mila widziane:
  • znajomość oprogramowania Revit
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi
  • Współpraca z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci
Oferujemy:
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -21 lat
  • Jasne zasady i warunki pracy - umowa o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego - uczestnictwo w ciekawych projektach

Praca.pl