SPRZEDAWCA-HANDLOWIEC/ MECHANIK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0710
Obowiązki:Obsługa klienta, doradztwo techniczne, naprawy.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Znajomość zawodu.
Miejsce pracy: Polna 5, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca