Inżynier budowy bez doświadczenia- budownictwo drogowe

LeasingTeam

  • Lublin, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie przedmiarów robót;
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych;
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom;
  • Prowadzenie dystrybucji dokumentacji;
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami;
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane (m.in. ogólnobudowlane, drogowe, mostowe) lub w trakcie ostatniego roku studiów;
  • Biegła obsługa MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Inżyniera budowy lub ukończony staż/ praktyki.
Oferta:
  • Lokalizacja: Tomaszów Lubelski;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Rozbudowany pakiet benefitów: prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, platforma benefitowa, posiłki regeneracyjne.

LeasingTeam