Przedstawiciel Handlowy

Respol

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
RESPOL EXPORT-IMPORT Sp. z o.o.
Hurtownia artykułów grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych
w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukuje pracowników do oddziałów na stanowisko:Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: WrocławOczekiwania:
  • znajomość lokalnych rynków w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej,
  • prawo jazdy kat. B i kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu pojazdami,
  • umiejętność pozyskiwania klientów z rynku oraz nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych,
  • umiejętność przygotowania ofert i ich prezentowania,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • samodzielność, uczciwość i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • narzędzia do pracy na tym stanowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów,
  • interesującą pracę pozwalającą osiągnąć atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe i handlowe.
Co oferujemy?
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazna atmosfera
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta multisport
  • Smaczna kawa
W przesyłanym CV i liście motywacyjnym prosimy o zamieszczenie oświadczenia:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RESPOL Export-Import sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Administrator), na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które aplikuję oraz na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do których moje CV zostanie uznane za adekwatne przez Administratora”.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę pisząc na adres rodo@respol.plSzczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach znajdziesz .

Praca.pl

Podobne oferty pracy

  • Terenowy Przedstawiciel Handlowy

    LeasingTeam

    • Wrocław, dolnośląskie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 16 dni temu
  • Terenowy Przedstawiciel Handlowy

    LeasingTeam

    • Wrocław, dolnośląskie
    Zakres obowiązków: Budowanie bazy Klientów w obszarze sieci handlowych i sklepów detalicznych Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i podpisywanie z nimi umów dotyczących współpr…
    • 16 dni temu
  • Terenowy Przedstawiciel Handlowy

    LeasingTeam

    • Wrocław, dolnośląskie
    Zakres obowiązków: Budowanie bazy Klientów w obszarze sieci handlowych i sklepów detalicznych Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i podpisywanie z nimi umów dotyczących współpr…
    • 5 dni temu