STAŻ W DZIALE KONTROLI JAKOŚCI

  • Pabianice, łódzkie Rzgów, łódzkie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Miejsce pracy: Rzgów, PabianiceRegion: łódzkieTwój zakres zadań:
  • prowadzenie badań materiałów wyjściowych, produktów końcowych, produktów stabilnościowych oraz kosmetycznych
  • przygotowywanie roztworów odczynników
  • tworzenie raportów badań
  • tworzenie zbiorów danych z otrzymywanych wyników
Poszukiwane kompetencje:
  • studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci chemii, biotechnologii, biologii, farmacji
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność min 3 dni w tygodniu
  • mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe
  • dobra organizacja, silne zaangażowanie w pracę
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
Osobie zatrudnionej oferujemy:
  • pracę w przyjaznym i dynamicznym środowisku
  • możliwość wykonywania stażu przez 3-5 dni w tygodniu, 8 godzin w ciągu dnia
  • współpracę w okresie 3 miesięcy
  • wynagrodzenie za staż
  • możliwość dalszego zatrudnienia – jeśli udowodnisz nam, że jesteś dobry

Fachpraca