Kontroler finansowy @ AGRAM S.A

AGRAM S.A.

  • Lublin, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
  • Wykształcenie wyższe ze specjalizacją w rachunkowości/finansach/ekonomii lub informatyce
  • Doświadczenie na stanowisku w obszarze analizy finansowej
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Dobra znajomość obszaru rachunkowości finansowej, budżetowania
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
W Agram S.A. zajmujemy się produkcją mrożonych warzyw i owoców oraz dań gotowych. Od 2017 roku jesteśmy częścią belgijskiej firmy Crop's. Współpracujemy z dużymi firmami i posiadamy zakłady produkcyjne w Belgii, Portugalii, Hiszpanii, Serbii, Maroku, Kostaryce oraz Polsce.Szukamy osoby na stanowisko:Kontroler FinansowyCo oferujemy:
  • Pracę na pełny etat w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Darmowe zajęcia z angielskiego z native speakerem
  • Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne
  • Umowę o pracę
  • Telefon oraz komputer służbowy
,[Nadzór nad przygotowywaniem rozliczeń finansowych o charakterze miesięcznym, kwartalnym i rocznym, Monitorowanie przepływów finansowych w przedsiębiorstwie, Nadzorowanie księgowości , Analiza planów finansowych oraz ocena ryzyka inwestycji, Kontrola budżetów kosztów stałych, Kalkulacje kosztów wytworzenia wyrobów, Sporządzanie raportów KPI i wskaźników finansowych z obszaru produkcyjnego, Przygotowywanie i analiza raportów surowcowych, kosztów produkcji oraz rentowności produktów, Czynny udział w audytach] Requirements: SAP, Analiza finansowa, Rachunkowość, Komunikatywność Tools: . Additionally: Lekcje angielskiego z native speakerem, Dofinansowanie zajęć sportowych, Ubezpieczenie zdrowotne, Free coffee, Międzynarodowe środowisko, Free snacks, Free parking, Free beverages.

No Fluff Jobs

Podobne oferty pracy

  • Młodszy kontroler finansowy (m/k)

    Trenkwalder Group

    • Lublin, lubelskie
    • Świdnik, lubelskie
    Zakres obowiązków: udział w analizach kosztów operacyjnych firmy i odchyleń od budżetu, proponowanie działań korygujących w przypadku odnotowania odchyleń, udział w opracowywan…
    • 1 miesiąc temu
  • Młodszy analityk finansowy

    Enginar

    • Lublin, lubelskie
    Dla naszego Klienta, firmy energetycznej będącej jedną z najwiekszych w Polsce, poszerzamy zespół. Jeśli interesuje Cię świat finansów/analizy, świetnie odnajdujesz się w Excelu …
    • 2 miesiące temu
  • Konsultant Finansowy

    Prudential International Assurance

    • Lublin, lubelskie
    Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do …
    • 8 dni temu