KIEROWCA-KURIER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/3637
Obowiązki:Dostawa i odbiór paczek kurierskich
Godzina zakończenia pracy : 22:00Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • analityczne myślenie
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie
Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • doświadczenie w wykorzystaniu GPS nawigacji, umiejętność planowania trasy.
Miejsce pracy: BUDOWLANYCH 29/13, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 0, miesiące: 3Wymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca