MAGAZYNIER (PAKOWACZ PRZESYŁEK WIELKOGABARYTOWYCH)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Mielec, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0798
Obowiązki:Przygotowanie przesyłek o wadze do 25kg do finalnych odbiorców, dbanie o porządek w magazynie - przestrzeganie norm i standardów jakościowych, załadunek i rozładunek towarów, dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia, towar, materiały eksploatacyjne, itp.), dbałość o przestrzeganie zasad BHP i P. Poż. i innych., optymalna organizacja pracy w celu prawidłowego i sprawnego przyjmowania i wydawania towarów, zgodnie z obowiązującymi zasadami firmy, przyjmowanie dostaw (weryfikacja ilościowa oraz jakościowa towarów)
I zmiana 6-14Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w pracę, sumienność, samodzielność i dyspozycyjność, zdolność i chęć respektowania wysokich standardów BHP i zasad obowiązujących w firmie, umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja pracy, dokładność w działaniuMILE WIDZIANE:uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem
Miejsce pracy: Lotniskowa 6, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres r.swistak@zolta.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca