Inżynier ds. Urządzeń Pakietowych i Maszyn Wirujących

Fluor

  • Gliwice, śląskie
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Job DescriptionFluor Gliwice jest częścią Fluor Corporation z siedzibą w USA, dostawcy profesjonalnych i technicznych rozwiązań, z zakresu doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi.Fluor w Gliwicach działa w ramach linii biznesowej Urban Solutions oraz Energy Solutions. Posiadamy szerokie doświadczenie w szczególności z zakresu realizacji projektów inwestycyjnych dla segmentów takich jak:
- Life Sciences (farmacja, biotechnologia)
- Advanced Technologies (przemysł bateryjny, centra baz danych)
- Chemicals (chemia, petrochemia, rafinerie).Jako światowy lider projektów typu EPC (usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj) oferujemy szerokie możliwości rozwinięcia kariery zawodowej zarówno w Inżynierii (projektujemy wielobranżowo), Kompletacji Dostaw i Kontraktacji Usług, Kontroli Finansowej i Harmonogramowej Inwestycji, jak i na etapie Budowy w Polsce oraz na całym świecie.Ze wględu na obiecujące możliwości biznesowe, planujemy ciągły rozwój naszych zasobów i na ten moment szukamy osób na stanowisko:Inżynier ds. Urządzeń Pakietowych i Maszyn Wirujących
Miejsce pracy: Gliwice, Śląsk (biuro)Podstawowy zakres obowiązków:
  • Zapewnienie zgodności kupowanych urządzeń z wymaganiami projektowymi poprzez przygotowywanie niezbędnych danych, jak również przeprowadzanie uzgodnień technicznych z poszczególnymi dostawcami, począwszy od fazy wstępnej projektu, aż do budowy instalacji.
  • Opracowywanie załączników technicznych do zapytań ofertowych, zamówień, kontraktów na maszyny i urządzenia, w tym: arkuszy danych, specyfikacji technicznych, rysunków założeniowych.
  • Ocenianie ofert, opracowywanie rekomendacji technicznych.
  • Przeglądanie dokumentacji technicznej wytwórców urządzeń.
  • Uzgadnianie rozwiązań z Klientem oraz innymi branżami.
  • Udział w inspekcjach i testach maszyn u dostawców.
Basic Job RequirementsOczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Energetyka/ Aparatura Chemiczna/ Mechanika)
  • Wiedza nt. urządzeń pakietowych (packaged equipment) lub maszyn wirujących (pompy, wentylatory, sprężarki)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język techniczny)
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
Mile widziane:
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na zbliżonym stanowisku w przemyśle chemicznym, rafineryjnym lub farmaceutycznym
Oferujemy:
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy międzynarodowych projektach dla kluczowych klientów branży Oil and Gas i Advanced Technologies Life and Sciences
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursów językowych, bonus wakacyjny);
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy (pracę rozpoczynamy między 6:30 - 8:30)
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym.
  • Możliwość ciągłego rozwoju, w tym szkolenia zawodowe i platforma do samodzielnej nauki.
To be Considered Candidates:Must be authorized to work in the country where the position is located.Diverse WorkforceWe are an equal opportunity employer that recognizes the value of a diverse workforce. All qualified individuals will receive consideration for employment without regard to race, color, age, sex, sexual orientation, gender identity, religion, national origin, disability, veteran status, genetic information, or any other criteria protected by governing law.Notice to Candidates:Background checks are carried out as part of any conditional offer made, including (but not limited to & role dependant) education, professional registration, employment, references, passport verifications and Global Watchlist screening.

Fluor